Semiconductor supply company, as well as the top 20 semiconductor sales leader worldwide, ON Semiconductor is an important company that manufactures special devices from lighting to medical, industry to military.

ON Semiconductor, who has been one of the valuable supporters of our team since 2020, has always made us feel that they support both financially and morally with their helpful approach as well as the electronic material support they provide to our team. Thanks to the support provided by ON Semiconductor, our biggest supporter in electronics, we continue to improve our components without slowing down.

Thank you so much to ON Semiconductor for being with our team!

Yarı iletken tedarik şirketi ve aynı zamanda dünya çapındaki en iyi 20 yarı iletken satış lideri olan ON Semiconductor, aydınlatmadan tıbbi alana, endüstriden askeri alana kadar özel cihazlar üreten önemli bir firmadır.

2020 yılından beri ekibimizin değerli destekçilerinden olan ON Semiconductor, ekibimize sağladıkları elektronik malzeme desteğinin yanında, yardımsever yaklaşımlarıyla birlikte bizlere hem maddi hem de manevi destek olduklarını her daim hissettirdi. Elektronik alanda en büyük destekçimizden olan ON Semiconductor’un sağladığı destekler sayesinde komponentlerimizin üzerindeki geliştirmelere hız kesmeden devam ediyoruz.

Ekibimizin yanında oldukları için ON Semiconductor’a çok teşekkür ederiz!