Geçtiğimiz dönem Bronz Sponsorumuz olan iş ortağımız ve değerli destekçimiz Kaltun Grup‘u tanıyalım.

1960’lı yılların başında kurulan Kaltun Grup, Bugün 9’u endüstriyel hammadde üretimi ve ticareti, 3’ü enerji, 2’si tarım ve hayvancılık, 1’i ise gemi işletmeciliği olmak üzere 15 şirketi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzun vadeli projeleri desteklemeyi hedefleyen ve buna yönelik politikalar üretmeyi ilke edinmiş olan Kaltun Grup, sosyal sorumluluğun öneminin bilincindedir. Kaltun Grup, dünyanın bize verdiği kaynakları titizlikle kullanarak gelecek nesiller ve kendimiz için dünyaya ve çevreye saygının bir yansıması olduğuna inanmaktadır.

Ülkemizin çevre ve doğal kaynakların korunmasını, çevre kirliliğinin önlenmesini ve azaltılmasını temel prensibi olarak gören Kaltun Grup ve Solaris Güneş Arabaları Ekibi’nin aynı hedefler doğrultusundaki çevreci projeleri ortak bir noktada kesişerek, bu hedef yolunda bir adım daha öteye gidebilmek için Solaris – Kaltun işbirliğine imza atıldı.

Tıpkı Solaris gibi; çevresini korumak gayesinde olan Kaltun Grup’a bu yolda bizi desteklediği için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz; siz ve sizler gibi bize inanan destekçilerimiz olduğu sürece ülkemiz ve dünyamız için çalışmaya devam edeceğiz. İş ortaklığımızın ve bize olan inancınızın uzun yıllar sürmesi dileğiyle.. Solaris’in Güneş’ini parlattığınız için teşekkür ederiz.

Categories: Sponsorship