Kurulduğu 1994 yılından günümüze kadar gelişerek ilerleyen ve sektörün önde gelen markalarından olan Grand Foods – Kahvecioglu, hizmet verdiği Avusturalya’da kaliteli ve güvenilir marketçiliğin adresi olmuştur.

2019 yılı ve daha önceki World Solar Challenge süreçlerimizde ekibimizi yalnız bırakmayan ve tüm gıda-market ihtiyaçlarımızı karşılayan Platin Sponsorumuz Grand Foods’a, bize karşı gösterdikleri yardımsever tutumları ve tüm destekleri için Ali Bey, Nergiz Hanım ve Mehmet Bey’e çok teşekkür ederiz.
İyi ki varsınız!

Grand Foods – Kahvecioglu, one of the leading brands in the sector, which has been developing and progressing since its establishment in 1994 until today, has become the address of quality and reliable marketing in Australia.

We would like to thank our Platinum Sponsor Grand Foods, who did not leave our team alone during our 2019 and previous World Solar Challenge processes and met all our food-market needs, and to Mr. Ali, Ms. Nergiz and Mr. Mehmet for their helpful attitude towards us and all their support.
We are glad to have you!