Geçmiş yıllardan beri süregelen iş ortağımız ve değerli destekçimiz GİMAS Girgin Makina‘yı sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

5 Şubat 1976 tarihinde kurulmuş olan GİMAS Girgin Makina İmalat Montaj ve Mühendislik San. Tic. A.Ş. bugün dünyadaki tüm lokasyonlara makine, maden, çimento, yenilenebilir enerji, termik ve nükleer sektörlerde yaptığı onlarca değişik parça ve nihai ürün ile ülkesine, bulunduğu bölgeye ve çalışanlarına sorumluluğunu en iyi şekilde yapan bir sanayi kuruluşu haline gelmiştir. 2010 yılı sonrasında kendi sektöründe bölge ihracatında hep ilk üç sırada yer almayı başarmıştır. Bugünlerde; Dünyanın üçüncü, Türkiye’nin ise en yüksek barajı olacak olan Artvin Yusufeli Barajı’ nın ‘Rotor Spider’ parçasının üretimini yapan Gimas Girgin Makina faaliyetlerine devam etmektedir.

Daha iyi bir gelecek için çalıştığımız projemizde; bizlere inanıp, bizimle birlikte geleceğe bir adım daha attığınız için ve Solaris’in “Güneş”lerinden biri olduğunuz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Umuyoruz ki iş ortaklığımız ve bizlere olan inancınız uzun yıllar sürecek ve Solaris’in Güneş’i parlamaya devam edecek.

Categories: Sponsorship