Platin sponsorumuz değerli Cevher Jant ailesini sizlere anlatmaktan mutluluk duyuyoruz.

1955 yılında kurulan Cevher, sektöründe ilklere imza atarak kısa zamanda Türk döküm sektörü için Ekol haline gelmiştir. Uzun yıllardır alüminyum döküm parçalarındaki liderliğini sürdüren Cevher, Bugün ise yıllık iki milyon adet jant üretimi kapasitesine ve %90’ın üzerinde ihracat hacmine sahiptir. Audi, Mercedes-Benz, Skoda, Fiat, Toyota ve Nissan gibi otomotiv sektörünün birçok seçkin firmasıyla İş ortaklığı bulunan Cevher ailesi otomotiv sektörünün adeta kalbinde yer almaktadır.

Kuruluşundan Bu yana yüksek müşteri memnuniyeti için çalışan Cevher ailesi; tecrübe, güven, saygı ve sürekli Gelişim değerlerinden taviz vermemektedir. İş alanındaki başarısını sosyal sorumluluk projelerine de yansıtmaktan çekinmeyen Cevher, bu Bağlamda birçok projeye imza atmıştır.

Ekibimiz Solaris Güneş Arabaları’nı de destekleyerek, ihtiyaç Duyduğumuz her an yanımızda olmuşlardır. Ekibimiz için bir sponsordan çok daha fazlası, köklü iş ortaklarımızdan olan Cevher ailesine ekibimize Verdikleri değerli destekleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, emin adımlarla ilerlediğimiz Projelerimizde desteklerini arkamızda hissetmekten büyük kıvanç duyuyoruz.

Uzun yıllar süreceğini Umut ettiğimiz iş ortaklığımız ile Güneş’imizi birlikte parlatacağımıza inanıyoruz. Sevginizi ve Desteğinizi her an yanımızda hissettirdiğiniz için, heyecanımızı paylaşıp bu yolda bizimle yürüdüğünüz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Solaris’in en parlak Güneş’lerinden biri olduğunuz için teşekkür Ederiz. İyi ki varsınız.

Categories: Sponsorship