Bronz Sponsorumuz Altek Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘yi yakından tanıyalım.

ALTEK METAL 1987 yılında, alüminyum tedariğinde çözüm ortağı olmak amacıyla kuruldu. Sürekli gelişmeyi, topluma ve çevreye duyarlı olmayı misyon edinen Altek Metal ile Solaris ortak bir paydada buluştu. Güven, saygı, iş ahlakı ve inovasyonu değerleri arasında konumlandıran Altek Metal’e sosyal sorumluluk projelerine de değer verip ekibimize destek olduğu için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

33 yıllık mazisinde, Altek Metal bugün tüm dünyada alüminyum tedarikçileriyle teması olan, kendi bünyesinde ürettiği ürünleri Avrupa başta olmak üzere 20 ülkeye ihraç eden, Türkiye ve Avrupa pazarında referans niteliğinde uluslararası bir firma konumuna gelmiştir. 33 yıldır alüminyum kesim, su jeti kesimi, çubuk ve lama kesimi, rulodan boy kesimi, dairesel kesim ve PVC kaplamada uzmanlaşan Altek Metal, 2018’den itibaren köprülü işleme merkezi CNC tezgahını makina parkuruna dahil ederek hassas kesim kabiliyetini arttırmayı başarmıştır.

Biz Solaris ailesi olarak, böylesine köklü ve alanında uzman bir firmayla işbirliği yapmaktan dolayı kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Ülkemize ve Dünya’ya fayda sağlamak için çıktığımız bu yolda bize destek oldukları için Bronz Sponsorumuz Altek Metal ‘e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Solaris ailesinde bulunduğunuz için mutluluk duyuyoruz. İşbirliğimizin devam etmesi ve nice güzel yarınlara beraber yürümek dileğiyle. İyi ki varsınız!

Categories: Sponsorship