17-18 Eylül tarihlerinde Belçika’da gerçekleşecek iLumen European Solar Challenge organizasyonuna katılmanın ve 29 Eylül tarihinde İtalya’da gerçekleşecek olan Italian Solar Challenge organizasyonuna da tek Türk ekibi olarak katılmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz!

Tüm ekibimizle Ülkü Park’ta yakın zamanda testimizi aldık. Teknik bilgi ve deneyimlerimizi sınamak için tıpkı o gündeymişiz; takvimler 17 Eylül’ü, 25 Eylül’ü göstermiş gibi çalıştık. 24 saat boyunca devam eden test süresince pilotlarımız teknik deneyimlerini geliştirme fırsatı yakalarken strateji birimimiz taktik analizleriyle en iyi sonuçları almak için mücadele etti. Yarış süreçlerini simüle ettiğimiz ve sonuçlarını raporladığımız bu etkinlikten çok keyif aldık.

Ne pahasına olursa olsun ortaya koyduğumuz bu mücadeleci ruhu gören Solaris ailemizin sponsorları ve destekçileriyle birlikte her geçen gün güçleniyoruz.

Bu yolda Solaris ailemize yeni katılan sponsorlarımız olan; Ekol Lojistik, Ar-Gesim, Aküder ve Schneider Electric; önceki dönemlerde destekçimiz olup bu dönem bronz sponsorumuz olan Tesa ile daha da güçlenmeye devam edeceğiz.

Güneşten aldığımız güçle çalışmaya ve başarılara koşmaya devam edeceğiz!

Categories: Blogs