Sponsor Olmak İstiyorum

Biz Kimiz

2003'te Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğretim görevlileri ve öğrencileri tarafından kurulan disiplinler arası bir projedir...

 

Daha fazla..

 

 

 

 

 

 

Medyada Solaris

Yarışmalardan etkinliklere kadar bir çok arşive buradan ulaşabilirsiniz...

Daha fazla..

  •  

Bu Projeye Destek Olmak İstiyorum !

2003 yılından bu yana ailemize birçok kişi katıldı. Bize bu zorlu yolları aşmamızda gerek maddi gerekse manevi desteklerini esirgemediler. Her gün daha çok büyüdük ve daha büyük başarılar elde ettik. Başarılarımızda hepimiz grurlandık; sevinçlerimizi paylaştık.
 
Ve şimdi her zamankinden daha çok desteğe ihtiyacımız var. Çünkü hedeflerimiz büyük ve katedecek yollarımız her zamankinden daha fazla.2013'te Dünya Güneş Arabaları Yarışı'nda kendi tasarım ve üretimimiz olan motorumuzla dünyadaki diğer güneş enerjili araçlarla yarıştık. Panel ve piller hariç tamamen kendi tasarımımız ve üretimimiz olan araçla birlikte 3 bin kilometreyi tamamladık. 2013 ve 2014'te Fas Güneş Enerjili Araç Yarışı'na katılarak ilk senemizde ikinci ve ikinci senemizde 10 yabancı takım arasından birinci olarak Türkiye'nin ilk defa uluslarası arenada başarı kazanan ilk Türk ekibi ünvanını da almış olduk. Türkiye'de düzenlenen 2013 Formula G yarışında üçüncü ve 2014'te yine Tübitak tarafından düzenlenen Elektrikli Araçlar kategorisinde üçüncü olarak Türkiye'nin en verimli üçüncü aracını tasarlayıp üreten bir ekip ünvanını almış olduk.

 Sizin destekleriniz bizim kilometre taşlarımız olacak. Sizi de bu büyük aileye bekliyoruz. Solaris ailesine..
 

Bize ulaşmak için tıklayın.
 


2013 Dünya Güneş Enerjili Araç Yarışı (World Solar Challenge 2013), Adalaide/Avustralya
 

Tübitak Formula G 2014 yarışının ardından elektrikli aracmızın üçüncülüğünün ardından
 


Fas Güneş Enerjili Araç Yarışı (Moroccan Solar Race Challenge ) 2014 birinciliği
 

Bize ulaşmak için tıklayın.
 

Not: Yapılan tüm yardımlar eğitime destek kapsamında %100 vergiden düşebilirsiniz...