Haberler

Medyada Solaris

Yarışmalardan etkinliklere kadar bir çok arşive buradan ulaşabilirsiniz...Daha fazla..

  •  

     

    Sponsor olmak istiyorum

    Solaris Ekibi olarak bu projenin daha uygulanabilir ve teknolojiyi bir adım ona götürmek için desteğe ihtiyacımız var. Peki siz bu projeye nasıl destek olabilirsiniz
  • Daha fazla..
 
Demobil 09 ve Solaris 7 İstanbul Kongre Merkezi’nde
05.12.17
Hatice Özdemir
 
  Solaris Güneş Arabaları Ekibi tarafından tasarlanıp üretilen Demobil 09 elektrikli aracımız ve Solaris 7 güneş arabamız 06-09 Aralık tarihleri arasında Türkiye İnovasyan ve Girişimcilik Haftası kapsamında İstanbul Kongre Merkezi'nde sergileniyor.
 
 
  Solaris Güneş Arabaları Ekibi olarak 2017 yılında üretimini gerçekleştirdiğimiz ve TÜBİTAK Elektromobil Yarışı’nda performans kategorisinde 4.lük,yerlilik kategorisinde 2.lik elde ettiğimiz Demobil 09 elektrikli aracımız ve Avustralya'da düzenlenen World Solar Challenge, Türkiye'de düzenlenen TÜBİTAK Formula G ve Fas'ta düzenlenen Moroccan Solar Race'e katılmış ve 2014 yılında Moroccan Solar Race'i 1. tamamlayan, 148,5 kilometre/saat ile en hızlı güneş arabamız Solaris 7 ile 06-09 Aralık tarihlerinde 10:00/18:00 saatleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası etkinliğinde yerimizi alıyoruz.
 
Bir Solaris Medya Haberidir. Dahası için www.teamsolaris.com.