Haberler

Medyada Solaris

Yarışmalardan etkinliklere kadar bir çok arşive buradan ulaşabilirsiniz...Daha fazla..

  •  

     

    Sponsor olmak istiyorum

    Solaris Ekibi olarak bu projenin daha uygulanabilir ve teknolojiyi bir adım ona götürmek için desteğe ihtiyacımız var. Peki siz bu projeye nasıl destek olabilirsiniz
  • Daha fazla..
 
Maker Faire 2017
01.11.17
HATİCE ÖZDEMİR
 
  Solaris Güneş Arabaları Ekibi olarak Demobil 09 aracımız ile katıldığımız Maker Faire 2017'de bizleri ziyaret eden Deniz Can Dede ve Altın Sponsorumuz Dirinler Makina adına Berat Dirin'e teşekkür ederiz.
 
 
  Solaris Güneş Arabaları Ekibi olarak Demobil 09 aracımız ile katıldığımız Maker Faire 2017'de bizleri ziyaret eden Deniz Can Dede ve Altın Sponsorumuz Dirinler Makina adına Berat Dirin Dirinler Makina ile Pilz işbirliğinde Endüstri 4.0 kapsamında geçen ocak ayında başlatılan çalışma sonucunda, Türkiye’nin akıllı makinası DirinSmart 4.0 altı ayda üretildiğini aktardı.
   Maktek Fuarı’nda tanıtımı yapılan DirinSmart 4.0 sıcaklık artmadan ya da yağı azalmadan oluşabilecek arızaları ekranında göstermekle kalmıyor, aynı zamanında amirine haber de veriyor. E-posta atarak uyarı görevini yerine getiriyor, üstelik arızanın nedenini ve nasıl düzeltileceğini anlatabiliyor.
  
 
Bir Solaris Medya Haberidir. Dahası için www.teamsolaris.com.