Haberler

Medyada Solaris

Yarışmalardan etkinliklere kadar bir çok arşive buradan ulaşabilirsiniz...Daha fazla..

  •  

     

    Sponsor olmak istiyorum

    Solaris Ekibi olarak bu projenin daha uygulanabilir ve teknolojiyi bir adım ona götürmek için desteğe ihtiyacımız var. Peki siz bu projeye nasıl destek olabilirsiniz
  • Daha fazla..
 
Cevher Jant Sanayi A.Ş. Altın Sponsorumuz
16.08.18
feyza söğütlü
 
  Elektrikli aracımızda yurt içi yarışlarımız için yerli sponsorlarımız arasına katılan CEVHER JANT SANAYİ A.Ş.'ye destekleri dolayısıyla teşekkür ediyoruz.
 
 
  Elektrikli aracımızda yurt içi yarışlarımız için yerli sponsorlarımız arasına katılan CEVHER JANT SANAYİ A.Ş.'ye destekleri dolayısıyla teşekkür ediyoruz.
   Cevher Jant, Cevher Grup bünyesinde otomotiv sanayinin önde gelen OEM müşterileri için alüminyum alaşımlı jant üretmektedir. İlk jant üretimini Cevher Grup şirketlerinden biri olan Cevher Döküm tesislerinde 2002 yılında gerçekleştiren Cevher Jant, 2003 yılında İzmir Ege Serbest Bölgesi’nde toplamda 30.000 metrekare alan üzerine kurulu, yıllık iki milyon adetlik jant üretim kapasitesine sahip fabrikasıyla faaliyete geçmiştir.
   Cevher Jant, ürün tasarımı ve geliştirmesi için CAS, CAD, CAE, FEA ve döküm simülasyon çalışmaları yapmakta; kalıp tasarımı ve üretimi üretimi için ise CAD/CAM ve CNC teknolojilerini kullanmaktadır. Cevher Jant kuruluşundan itibaren her zaman yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı ön planda tutarak, gelecek hedeflerini müşteri odaklı çözümler üreterek lider jant üreticisi olmak yönünde şekillendirmektedir.
 
Bir Solaris Medya Haberidir. Dahası için www.teamsolaris.com.