Haberler

Medyada Solaris

Yarışmalardan etkinliklere kadar bir çok arşive buradan ulaşabilirsiniz...Daha fazla..

  •  

     

    Sponsor olmak istiyorum

    Solaris Ekibi olarak bu projenin daha uygulanabilir ve teknolojiyi bir adım ona götürmek için desteğe ihtiyacımız var. Peki siz bu projeye nasıl destek olabilirsiniz
  • Daha fazla..
 
GÜMÜŞ SPONSORUMUZ ARCAN MAKİNA
11.05.19
ZEYNEP PASİNLİ
 
  Gümüş sponsorumuz ARCAN MAKİNA'YA 2019 BRIDGESTONE WORLD SOLAR CHALLENGE hazırlık sürecinde verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.
 
 
  Arcan Makina 1983 yılında yüksek makine mühendisi Orhan İnam tarafından kurulmuştur. 1991 yılına kadar çikolata, çubuk kraker, bisküvi ve gofret imalatına yönelik makine yapan Ar-Can Makina, bu tarihten itibaren bazı ürün çeşitleri üzerinde ihtisaslaşıp ürettiği makinelerin kalitesini hızla yükseltmeyi amaçlamıştır. Bu bağlamda çikolata kaplama, bar, çubuk kraker ve marshmallow hatları imalatı üzerine yoğunlaşmış ve kendi imal ettiği makinelerin ithalatına son vermiştir.1996 yılında Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki 4.000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasına taşınan Ar-Can Makina,yeni yatırımlarını kısa süre içerisinde gerçekleştirmiştir. Bugün 5 kıtada 60'tan fazla ülkeye makine ihraç eden bir marka haline gelmiştir. 2019 Bridgestone World Solar Challenge hazırlık sürecinde verdiği desteklerden dolayı Ar-Can Makina'ya teşekkür ederiz.
  
 
Bir Solaris Medya Haberidir. Dahası için www.teamsolaris.com.