Haberler

Medyada Solaris

Yarışmalardan etkinliklere kadar bir çok arşive buradan ulaşabilirsiniz...Daha fazla..

  •  

     

    Sponsor olmak istiyorum

    Solaris Ekibi olarak bu projenin daha uygulanabilir ve teknolojiyi bir adım ona götürmek için desteğe ihtiyacımız var. Peki siz bu projeye nasıl destek olabilirsiniz
  • Daha fazla..
 
BRONZ SPONSORUMUZ POLİCAM
13.02.19
ZEYNEP PASİNLİ
 
  Bronz Sponsorumuz olan POLİCAM'A 2019 Bridgestone World Solar Challenge hazırlık sürecinde verdikleri destekler için teşekkür ederiz.
 
 
  Üretime başladığı 1997 yılından bu yana, Işık Plastik extrüde plastik levha üretiminde benzersiz know-how ve tecrübesiyle beraber, hizmet verdiği açık hava reklamcılığı, teşhir, inşaat, seracılık, aydınlatma, beyaz eşya, güvenlik, otomotiv, mobilya gibi birçok sektörde haklı bir ün kazanmıştır.Son teknolojiyle donanmış makine parkuru ve muazzam üretim kapasitesiyle, Işık Plastik daima Türk plastik levha sektörünün merkezinde yer almış olup, global pazar payını da her yıl önemli ölçüde artırmaktadır.
   Bugün Işık Plastik, 240 çalışanıyla ve 20.000 ton plastik levha ve 18.000 ton plastik ambalaj ve masterbatch üretim kapasitesiyle hızla büyümeye devam etmektedir.Işık Plastik bünyesinde faaliyetlerine devam eden POLİCAM'A 2019 Bridgestone World Solar Challenge hazırlık sürecinde verdikleri destekler için teşekkür ederiz.
 
Bir Solaris Medya Haberidir. Dahası için www.teamsolaris.com.